KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14499206
nr 1449 9206
Eric Rhönnstad
(1909-1980), Sverige
Oljemålning, Signerad, motiv från Värmland. Olja på duk, 45x54cm, yttermått inklusive ram: 54x63cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 21 februari 2022
kl 19:22:16
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
Eric Rhönnstad
Läs mer om Eric Rhönnstad